Skip to content

سنگ چدن تنور نانوایی

ساچ چدنی نانوایی امری مهم در ساختار دستگاه تنور گردان نانوایی می باشد که بر اساس پخت نان های لواش، تافتون، بربری به سه نوع پرسوراخ، کم سوراخ و صاف تبدیل می گردد.

kisspng-pizza-de-nuit-paris-livraison-bre066115288513884034
100028426749b0
دستگاه پخت نان تافتون
photo_5818821856285801787_y

چدن چیست؟

چدن، آلیاژی از آهن و کربن است که در آن بیش از 2%کربن وجود دارد. برای تولید چدن، آهن باید از سنگ آهن استخراج شود. سنگ معدن در کوره بلند ذوب می شود و در آنجا از آهن و سرباره جدا می شود. سنگ آهن در کوره تا حدود ۱۸۰۰ درجه سانتی گراد گرم می شود و سرباره تشکیل شده به سمت بالا می رود و می توان آن را خارج کرد.

ویژگی های چدن استفاده شده در سنگ چدن دستگاه های نانوایی صدرا پخت آذربایجان

photo_5818821856285801782_y
photo 5818821856285801784 y

سنگ چدن نانوایی شرکت صدرا پخت آذربایجان

یک از موارد اصلی و عمده در پخت نان های لواش، تافتون و بربری و…سنگ های چدن دستگاه تنور دوار نانوایی می باشد که شرکت صدرا پخت با تولید صفحات چدنی با ضخامت 2 سانتی متری و درصد خلوص بالای چدن، سهم عمده ای در این امر انجام داده است. تفاوت اصلی صفحه های چدنی این شرکت با محصولات مشابه در بازار در ضخامت و درصد خلوص آنها است که موجب می شود این صفحات مدت زمان بیشتری، حرارت را در خود نگه دارد که موجب پخت یک دست و یکنواخت نان و صرفه جویی در مصرف انرژی می شود..

نحوه خرید ساج چدنی دستگاه نانوایی

شما میتوانید برای استعلام قیمت ساج چدنی و یا کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سنگ تنور نانوایی با کارشناسان صدرا پخت در ارتباط باشید.

photo 5818821856285801781 y

فرم تماس

تماس با ما

راه‌های ارتباطی با کارشناسان صدرا پخت

خانم اصغری

11 Comments

 1. پورمند

  قیمت سنگ چدنی تنور نانوایی چقدر هست؟

  • مهسا آتش پنجه

   سلام و درود؛
   برای اطلاع از قیمت سنگ چدن می توانید با مشاوران فروش این مجموعه تماس بگیرید.
   04432723289

 2. شیماپور

  آیا امکان خرید سنگ نان سنگگ به صورت عمده هست؟

  • amir_piriModerator

   در پاسخ به این سوال میشه گفت مشتریان می توانند سنگ نان سنگک خود را هم به صورت عمده هم جزئی تهیه کرد اما مساله مهم به قیمت آن بر می گردد زیرا اگر به صورت عمده و در حجم بالا اقدام به خرید سنگ نان سنگک کنید قیمت مناسب تر خواهد بود تا اینکه به صورت جزئی اقدام به خرید کنید. زیرا خرید این محصول به صورت جزئی قیمت را بالا می برد و می تواند برای خریدار به صرفه نباشد.

 3. فاتح

  برای خرید سنگ نان سنگک به کجا مراجعه کنم؟

  • amir_piriModerator

   پیشنهاد ما این است برای خرید این محصول حتما به فروشگاه ها یا مغازه هایی که در زمینه مصالح ساختمانی و محصولات ساختمانی فعالیت دارند مراجعه کنید یا اینکه از طریق سایت های اینترنتی اقدام به خرید کنید اما حتما سعی کنید محل خرید معتبر باشد و از با کیفیت بودن نان سنگک خریداری شده اطمینان حاصل کنید. برای خرید سنگ چدن نانوایی هم میتوانید از محصولات صدراپخت بهره ببرید

 4. فرهاد میرزایی

  خرید سنگ نان سنگک یا سنگ چدن نانوایی به صرفه است یا نه؟

  • amir_piriModerator

   در صورتی که متناسب با سایز و اندازه سنگ مد نظر قیمت مناسبی داشته باشد و از مقاومت بالایی بر خوردار باشد سنگ نان سنگک به صرفه خواهد بود و حتی اگر سنگ مد نظر استحکام خوبی داشته باشد برای خریدار کاملا به صرفه است زیرا می تواند سالها از این سنگ استفاده کند.

 5. متین

  سلام صفحات چدنی با چه ضخامتی تولید می شوند؟

  • ghanbarpourModerator

   صفحات چدنی با ضخامت 2 سانتی متری با درصد بالای چدن تولید می شوند

  • ghanbarpourModerator

   صفحات چدنی با ضخامت 2 سانتی متری و درصد بالای چدن تولید می شود


وارد کردن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *