Skip to content

خرید و فروش اقساطی ماشین آلات نانوایی

فروش اقساطی تجهیزات نانوایی بدون بهره

صدرا پخت آذربایجان در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان در همه اقشار اقدام به ارائه فروش اقساطی دستگاه های نانوایی کرده است. شما می توانید با خرید دستگاه نانوایی به راحتی کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

پرداخت 40 درصد از هزینه ها در هنگام خرید
پرداخت مابقی هزینه ها با 12 فقره چک با فاصله یک ماه.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرایط فروش اقساطی فرم زیر را تکمیل نمائید.

صدرا پخت آذربایجان

خرید دستگاه نانوایی

در سالهای اخیر تعداد نانوایی‌هایی که از دستگاه نانوایی برای پخت نان استفاده می‌کنند، افزایش یافته است. علت این امر به افزایش کیفیت و ظرفیت تولید نان برمی‌گردد. یکی دیگر از دلایلی که باعث توجه بیشتر به دستگاه نانوایی شده است، کاهش دخالت دست و بهبود شرایط بهداشتی در روند تولید نان است. 

امروزه با مراجعه به نانوایی‌ها می‌توان مشاهده کرد که برای پخت انواع نانهای سنتی و فانتزی از دستگاه‌های نانوایی استفاده می‌شود و همین امر باعث شده تا فرایند پخت نان برای نانوایان عزیز نیز راحت‌تر از گذشته باشد و از تولید ضایعات نان تا حد زیادی جلوگیری شود.

تنور دوار نانوایی

قیمت و خرید دستگاه نانوایی

قیمت دستگاه تولید نان وابسته به عوامل مختلفی چون کیفیت تجهیزات به کار رفته در تولید دستگاه، ظرفیت تولید نان، کارایی و… دستگاه نان پزی است. بنابراین توصیه ما به شما عزیزان این است که در هنگام انتخاب و خرید دستگاه نانوایی به این جزییات توجه زیادی داشته باشید و هرگز کیفیت را قربانی کمیت (ارزان بودن) نکنید.

 شرکت صدرا پخت آذربایجان با بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت در تولید و ساخت ماشین آلات نانوایی این تضمین را به شما عزیزان می‌دهد که در تولید دستگاه‌های نانوایی خود به کیفیت و کارایی دستگاه ها توجه بالایی دارد و با ارائه گارانتی طلایی ۱۸ ماهه با خدمات پس از فروش ده ساله همراه شما در مسیر کسب‌وکارتان است. شرکت صدرا پخت با رعایت تمامی اصول فنی و مهندسی در تولید محصولات خود، سهولت کار با دستگاه، نگهداری و تعمیرات را مدنظر قرار داده است تا شما از خرید خود از شرکت ما راضی باشید. 

نکته آخر اینکه صدرا پخت آذربایجان با ارائه خدماتی از جمله فروش اقساطی دستگاه نانوایی، این شرایط را فراهم آورده تا شما بتوانید اقدام به اقساطی با بهترین شرایط و با بالاترین کیفیت و به سهولت تهیه کنید.

بنابراین لطفا جهت اطلاع از قیمت دستگاه‌های نانوایی و خرید محصولات شرکت صدرا پخت با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید تا آنها راهنمایی لازم را خدمت شما عزیزان ارائه دهند. 

ویژگی‌های دستگاه‌ های نانوایی صدرا پخت

طراحی مهندسی شده، بهینه و کاربردی

دستگاه هایی که توسط مهندسان و متخصصین با رعایت اصول طراحی مهندسی طراحی می شوند، برتری زیادی نسبت به دستگاه هایی دارند که بدون نظارت مهندسان تولید می شوند. از مزیت های دستگاه های مهندسی شده می توان به کم صدا بودن، بالا بودن سرعت عملکرد دستگاه، امکان مونتاژ و دمونتاژ شدن دستگاه، مصرف انرژی بهینه، کارایی بالای دستگاه، عایق بودن کامل دستگاه برای جلوگیری از اتلاف انرژی اشاره کرد.

با کیفیت بودن قطعات و در دسترس بودن

قطعا با کیفیت بودن قطعات به کار رفته برای تولید یک دستگاه نانوایی جزو شاخص های مهم به شمار می آید و استفاده از قطعات با کیفیت، عمر دستگاه پخت نان را نیز افزایش می دهد. از دیگر عوامل مهم در دسترس بودن قطعات دستگاه است تا در صورت نیاز به راحتی بتوان به قطعات دسترسی پیدا کرد.

مصرف سوخت و انرژي

مصرف سوخت دستگاه نانوایی باید به گونه ای باشد که با محیطی که کاربر قرار است دستگاه را استفاده کند همخوانی داشته باشد و با سوخت های مختلف قابل مصرف باشد تا محدودیتی ایجاد نکند. همچنین در مصرف سوخت موضوع دیگری که از اهمیت زیادی برخوردار است، میزان مصرف سوخت و انرژی در دستگاه است که دستگاه های مهندسی شده دارای مصرف بهینه انرژی هستند.

ابعاد و شکل دستگاه

ابعاد و شکل دستگاه نانوایی باید به گونه ای طراحی شده باشد که به صورت کاربردی در اکثر فضاها قابل استفاده باشد و کارایی دستگاه نانوایی را تحت تاثیر قرار ندهد.

امکانات کاربردی

امکانات موجود بر روی دستگاه تنور دوار صنعتی تاثیر مستقیمی بر روی قیمت دستگاه نانوایی دارد، وجود امکانات غیر ضروری روی دستگاه پیچیدگی دستگاه را بالا برده و قیمت دستگاه نانوایی را نیز بیشتر می کند بنابراین امکانات دستگاه نانوایی طبق نیاز مشتری باید تعبیه شود.

اعتبار برند واحد تولیدی

مهم بودن اعتبار برند در زمینه خرید دستگاه نانوایی به این دلیل است که صاحبان برندهای معروف دارای تجربه های فراوانی در زمینه کاری خود هستند و در زمینه تولید دستگاه های خود آزمون و خطاهای خود را انجام داده و به نتیجه ی دلخواه رسیده اند و مشتریان نسبت به اعتبار برند راحت تر و سریعتر خرید خود را انجام می دهند.

خدمات پس از فروش

محصولاتی که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند دارای کیفیت و عملکرد بهتری نیز هستند زیرا که سازنده این محصولات به کیفیت بالای محصولات خود اطمینان دارد.

گارانتی 18 ماهه

شرکت صدرا پخت آذربایجان ببا اطمینان کامل از کیفیت دستگاه های خود و در راستای مشتری مداری ۱۸ ماه گارانتی طلایی برای دستگاه های نانوایی در نظر گرفته است.

کیفیت بالای نان

هنگامی که دستگاه نانوایی با کیفیت بالایی و با اصول مهندسی تولید شود، کیفیت نانهای تولید شده به این صورت نیز دارای کیفیت بسیار بالایی است و از همین روی کیفیت نانهایی که با دستگاه های صدرا پخت آذربایجان تولید می شوند، نیز بالا است.

انواع دستگاه نانوایی

در حال حاضر دستگاه‌های نانوایی دارای انواع و اقسام مختلف است که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند و یکی از پرکاربردترین و محبوب‌ترین دستگاه‌های نانوایی دستگاه تنور صنعتی نانوایی و رستورانی است. از این دستگاه برای پخت انواع نان سنتی همچون نان لواش، نان تافتون، سنگک استفاده می‌شود. 

دستگاه پخت نان لواش مدل صنعتی شده تنورهای قدیمی است و مشکلات تنورهای سنتی را مرتفع نموده است و با کاربری آسان و امکانات بالاتر به نانوایان این امکان را می‌دهد تا با سرعت بالاتری در مدت زمان کمتری نان با کیفیت‌تری تولید و عرضه کنند. 

یکی دیگر از مزایای مکانیزه کردن نانوایی‌ها کاهش نیاز به نیروی کار انسانی است که در کاهش هزینه‌های نانوایی بسیار موثر است. 

در استفاده از تنور ها، نانوا بدون نیاز به خم شدن و به آسانی در حالت ایستاده یا نشسته می‌تواند نان را از تنور خارج کند. باید در اینجا به این موضوع اشاره شود که در تنورهای دوار صدرا پخت امکان نصب نان درآر و ریل تونلی خنک نیز فراهم آمده تا شما بتوانید در آینده کل فرایند پخت نان را به حالت اتوماتیک درآورید.

تنور دوار نانوایی

تنور دوار نانوایی

این تنور یکی از انواع مدل های دستگاه پخت نان تافتون می باشد. از این دستگاه برای پخت نان‌های سنتی همچون لواش، بربری، تافتون و پیتزا استفاده می شود. در ساختار این تنور از سنگ چدن با ضخامت بالا استفاده شده تا انتقال حرارت بهتر صورت گیرد و همچنین حرارت مدت زمان بیشتری در تنور باقی بماند و به روش از هدر رفت حرارت به نسبت بالایی جلوگیری به عمل آید. 

در تولید دستگاه پخت نان از سه نوع سنگ چدن پرسوراخ، کم سوراخ و صاف با توجه به نان تولید شده استفاده می‌شود. همچنین شما برای استفاده از این تنور می‌توانید از هر دو نوع سوخت گاز و گازوئیل استفاده کنید و محدودیتی نداشته باشید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه می‌توانید به صفحه ی مربوط به این تنور مراجعه کنید و اطلاعات تکمیلی از این دستگاه و نحوه خرید آن را به دست آورید. 

تنور دوار رستورانی

دستگاه تنور رستورانی جهت استفاده در رستوران‌ها است. این دستگاه به علت ابعاد کوچکی که دارد به راحتی در مکان‌های کوچکی چون رستوران‌ها، کبابی‌ها، فست فودی‌ها و… قابل استفاده است. دستگاه تنور گردان رستورانی با استفاده از حرارت مستقیم و به روش چرخشی نان تولید می‌کند. این دستگاه نیز مانند دستگاه نانوایی با هر دو نوع سوخت گاز و گازوئیل کار می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید تنور دوار رستورانی می‌توانید به صفحه این محصول مراجعه کنید.

150 دستگاه تنور دوار رستورانی
تنور نانوایی بربری و نان روغنی

تنور دوار سه متری

دستگاه تنور دوار ۳۰۰ شرکت صدرا پخت برای پخت نان (بربری و روغنی و همچنین خشکه پزی و نان تیری) در نانوایی های شخصی و حتی شرکت های بزرگ صنعتی با تعداد پرسنل بالا ، پادگان ها، مراکز دولتی و ارگان هایی که دارای تعاونی مصرف هستند، استفاده می‌شود.

در ساختار تنور دوار سه متری​ از سنگ های چدنی با ضخامت بالا استفاده شده است. به دو دلیل مهم در این دستگاه از سنگ چدنی با ضخامت بالا استفاده می‌شود:

  1. نگهداری طولانی مدت گرمای مشعل ها و سرد نشدن سریع سنگ
  2. عدم پوسته شدن سنگ چدن و عمر بالای آن

تنور دوار رستورانی

دستگاه تنور رستورانی جهت استفاده در رستوران‌ها است. این دستگاه به علت ابعاد کوچکی که دارد به راحتی در مکان‌های کوچکی چون رستوران‌ها، کبابی‌ها، فست فودی‌ها و… قابل استفاده است. دستگاه تنور گردان رستورانی با استفاده از حرارت مستقیم و به روش چرخشی نان تولید می‌کند. این دستگاه نیز مانند دستگاه نانوایی با هر دو نوع سوخت گاز و گازوئیل کار می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید تنور دوار رستورانی می‌توانید به صفحه این محصول مراجعه کنید.

دستگاه تنور دوار رستورانی 180

نحوه انتخاب دستگاه نانوایی

برای انتخاب و خرید دستگاه نانوایی نکته اول این است که شما با این دستگاه قصد تولید چه نوع نانی را دارید؟ چون هر دستگاه برای پخت نان‌های خاصی به کار می‌رود. برای مثال شما برای پخت نان‌های سنتی چون لواش و تافتون می‌توانید از دستگاه تنور نانوایی و یا دستگاه تنور رستورانی برای پخت نان در رستوران‌ها استفاده کنید. شیوه پخت نان در این دستگاه های نانوایی و رستورانی به صورت حرارت مستقیم است.

مراحل پخت نان با دستگاه نانوایی

در ادامه مراحل لازم برای پخت نان با دستگاه نانوایی را به اختصار خدمت شما عزیزان ارائه می‌دهیم:

آماده سازی آرد

خمیرگیری

استراحت دهی

فرم دهی خمیر

پخت

بسته بندی

1
2
3
4
5
6
150 دستگاه تنور دوار رستورانی

نکات مهم در هنگام خرید دستگاه نانوایی

در هنگام خرید دستگاه نانوایی یک سری نکات مهم و ضروری است که در تعیین قیمت روز دستگاه پخت نان نیز تاثیر بالایی دارد. در ادامه این موارد به صورت اختصاری آورده شده است:

سوالات متداول در مورد خرید دستگاه نانوایی

صدرا پخت تولید کننده دستگاههای نانوایی از جمله تنور دوار نانوایی و رستورانی و.. است.

دستگاههای صدرا پخت آذربایجان توسط جمعی از مهندسین و متخصصین ماشین آلات صنعت نان طراحی و در کارخانه توسط نیروی زبده و با تجربه تولید می‌گردد.

برای خرید دستگاههای نانوایی صدرا پخت ابتدا باید با کارشناسان فروش ما با شماره‌های موجود در سایت تماس میگیرید. کارشناسان ما به شما راهنمایی‌های لازم را خواهند داد و شما می‌توانید هم به صورت اینترنتی و هم به با برقراری تماس نسبت به خرید محصولات صدرا پخت اقدام کنید. همچنین مشتریان عزیز ما می توانند به صورت حضوری هم به کارخانه صدرا پخت آذربایجان تشریف بیاورند و دستگاههای نانوایی رو از نزدیک مشاهده کنند.

شرایط فروش هم به صورت نقدی و هم به صورت اقساطی می‌باشد و شما می‌توانید برای اطلاع از شرایط قسطی با ما تماس بگیرید.  

برای اخذ نمایندگی می‌توانید با شماره 09149387411 تماس بگیرید و از مزایای فوق العاده نمایندگی اطلاع پیدا کنید. 

4.7/5 - (11 امتیاز)

فرم تماس

تماس با ما

راه‌های ارتباطی با کارشناسان صدرا پخت

خانم اصغری

محصولات صدراپخت

No comment yet, add your voice below!


وارد کردن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *